LPG BODY

Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích. Bříško nebo boky? Celulitida nebo zpevnění? Toto věčné dilema již nemusíte řešit!

Ošetření endermologie® účinkuje komplexně, je velmi příjemné a lze ho nastavit na míru a přizpůsobit:

dle typu pleti

problémových partií

požadované doby ošetření (od 10 do 40 minut)

Endermologie® Body zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. Ošetření endermologie® body a endermologie® face v jednom profesionálním přístroji. Inovace, která v kombinaci s podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách pro ještě příjemnější a účinnější ošetření. Senzor Alliance Skin Identity, který umožňuje stimulaci pokožky a přizpůsobí se specifickým potřebám charakteru kůže.

Neomezený počet ošetření endermologie® body a osobní diagnostika klienta LPG SCAN v tabletu.

Photos-20-corps-512

Lipomassage je jedinečná technika, která aktivuje přirozený proces štěpení a uvolňování tuku (lipolýzu), což vede k odstranění nepoddajných tukových polštářů a nedokonalostí těla a současně zpevňuje pokožku. Mechanická buněčná stimulace se provádí speciálními ošetřujícími hlavicemi na povrchu kůže pomocí exklusivní LPG patentované techniky ROLL a LIFT. Adipocyty začnou znovu odbourávat tuk a fibroblasty budou opět produkovat kolagen a elastin. Na LPG mechano-stimulaci je založen princip ENDERMOLOGIE-unikátní ošetření pojivových tkání.

zena

ÚČINKY LPG BODY

výsledky ošetření těla viditelné již po 3. ošetření

stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a dosáhnout tak co nejlepších výsledků

+70% odstranění lokálního rezistentního tuku

– 5,2 cm obvod pasu

67% vyhlazení pomerančové kůže

71% zpevnění kůže

přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže