CELLU M6 Alliance PREMIUM SPA

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky pro Vaši postavu, díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení.

Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG®.

motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně

cílená eliminace lokalizovaného tuku

přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže

pristroj1
pristroj

Stimulace se provádí novou ošetřující hlavicí Alliance, která spojuje sílu válečku a intenzitu klapky.

Ředitel výzkumu a vývoje společnosti LPG® Arnaud Fuster označuje tuto inovaci za malý poklad a vysvětluje, že „přidání motorizované klapky přineslo doslova nový rozměr, protože obohacuje buněčnou stimulaci o tangenciální (horizontální) směr, který umožňuje střídavou kompresi kůže, to přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních. Naprosto dokonalé!

Intenzita ošetření a způsob aplikování endermologie® se tím zásadně mění.

Převratné zlepšení nastalo také v komfortu celého ošetření, protože ošetření je o mnoho jemnější a příjemnější než kdykoliv předtím! Nová hlavice Alliance nyní stimuluje danou oblast prakticky sama, což umožňuje rychlejší reakci těla na danou proceduru a tím i optimalizaci výsledků a usnadnění celého procesu.

Anti-aging ENDERMOLOGIE FACE: +80% kyseliny hyaluronové!

Anti-aging novinka patentovaná LPG© Endermologie® face využívá novou patentovanou Ergolift™ ošetřující hlavici s mikro-motorkem pro podporu buněčné stimulace, která se tak zvýší o 270%

S přibývajícím věkem se zpomaluje buněčná aktivita, kterou inovovaná hlavice Ergolift™ umí povzbudit tím, že stimuluje pokožku mnoha různými způsoby v horizontální i vertikální úrovni.

Nové cílené ošetření endermologie® face nabízí více než 40 terapeutických protokolů včetně nové řady lokálních ošetření – rychlé a efektivní řešení problematických partií:

Horní obličejová část

Omlazení těla

Obličejové kontury

Otoky a tmavé kruhy pod očima

Zeštíhlení těla

Dvojitá brada

Vrásky okolo očí

Odstranění strií

Krk

Kontury rtů

Celulitida

Dekolt